خدمات بازرگانی تاجر
هزینه پست بین المللی با قیمت رقابتی - شرکت خدمات بازرگانی تاجر

هزینه پست بین المللی با قیمت رقابتی - شرکت خدمات بازرگانی تاجر

هزینه پست بین المللی با قیمت رقابتی - شرکت خدمات بازرگانی تاجر

انسان ها موجوداتی اجتماعی هستند . نیاز به ارتباط با یکدیگر و ارسال و دریافت اخبار به دیگر مکان ها موضوعی است که قدمت آن به هزاران سال قبل می رسد و ایرانیان از جمله بنیان گذاران پست و ارسال نامه و بسته هستند.ایرانیان با پایه گذاری چاپارخانه ها در دوران هخامنشی اولین سیستم پستی جهان را ابداع نمودند. پس از گذشت هزاران سال همچنان پست و خدمات پستی از جمله خدماتی هستند که اهمیت آن روز به روز افزوده می شود. پست بین المللی یکی از ابزارهای رشد و توسعه و ارتباط بین کشورهاست که طی سال های اخیر دچار دگرگونی های فراوان شده است. با استفاده از پست بین المللی شرکت ها و بازرگانان می توانند کالاها را از یک کشور در کمترین زمان به کشور دیگری منتقل نمایند.در این مطلب به بررسی مواردی می پردازیم که در هزینه پست بین المللی تاثیر گذار است.

روش های مختلفی برای ارسال کالا از یک نقطه به نقطه دیگر وجود دارد :

1- حمل و نقل زمینی

2- حمل و نقل هوایی

3-حمل و نقل دریایی

4- حمل و نقل ریلی

در حال حاضر پست بین المللی واژه ای است که اغلب برای ارسال محموله ها به شیوه حمل و نقل هوایی مورد استفاده قرار می گیرد که سریع ترین و آسان ترین روش برای ارسال بسته ها به دیگر کشور ها است.

 

هزینه پست بین المللی چگونه محاسبه می شود؟

در حمل و نقل بین المللی کالاها عوامل بسیار زیادی دخیل هستند که هر کدام از این موارد منجر به تغییر در هزینه پست بین المللی خواهد شد به همین دلیل افرادی که خواهان استفاده از خدمات پست بین المللی هستند برای برآورد هزینه پست بین المللی باید اطلاعات دقیق بسته مورد نظر خود را در دسترس شرکت های حمل و نقل کننده کالا یا شرکت های خدمات بازرگانی قرار دهند تا برآورد هزینه صورت گیرد.

 

عوامل تاثیر گذار در هزینه پست بین المللی:

1- محاسبه وزن و حجم بار :

در حمل و نقل هوایی وزن حقیقی و وزن حجمی مورد بررسی باید قرار بگیرد. وزن حقیقی وزن واقعی محصول است که با قرار گرفتن بر روی ترازو می توان آن را اندازه گرفت. وزن حجمی مرتبط با حجم و فضایی است که کالا اشغال می کند. هر یک متر مربع حجم معادل با 167 کیلوگرم وزن حقیقی محسوب می شود.

2- کشور مورد نظر : هر کشور با توجه به فاصله ای که دارد نرخ متفاوتی برای حمل و نقل کالا خواهد داشت.

3- انتخاب شرکت حمل و نقل : ده ها شرکت حمل و نقل وجود دارند که هر کدام با توجه به نوع خدماتی که ارائه می دهند دارای نرخ متفاوتی برای حمل و نقل کالا هستند.

4- نوع کالا: بعضی از کالاهای  نیازمند شرایط خاصی برای ارسال هستند و هزینه پست بین المللی آنها بر اساس این شرایط تغییر می کند. به عنوان مثال کالاهای فاسد شدنی نیازمند نگهداری در سردخانه هستند. کالاهایی که میدان مغناطیسی ایجاد می کنند باید تحت شرایط خاصی بسته بندی و ارسال شوند که این موارد در هزینه پست بین المللی تاثیر گذار است.

 

کالاهای ممنوعه در پست بین المللی:

 

هر کشور دارای ضوابط و قوانین خاصی است که ارسال یا دریافت برخی از کالا ها را توسط پست بین الملی ممنوع کرده اند. به همین دلیل قبل از هر گونه ارسال یا خرید کالا و استفاده از خدمات پستی بهتر است از شرکت های مربوطه مشاوره بگیرید.

شرکت بازرگانی تاجر با سال ها تجربه در حوزه پست بین المللی آماده ارائه انواع خدمات پست بین المللی و برآورد هزینه پست بین المللی می باشد. برای استفاده از مشاوره رایگان و استعلام هزینه پست بین المللی به صورت رایگان کافی ست با شماره زیر تماس بگیرید.

 

برای استعلام رایگان در زمینه هزینه پست بین المللی با ما تماس بگیرید.

02188383579

 

شرکت خدمات بازرگانی تاجر با همکاری ده ها شرکت حمل و نقل بین المللی  می تواند با کمترین قیمت و به صورت تضمین شده مرسوله مورد نظر شما را در کمترین زمان به محل مورد نظر شما ارسال نماید.