خدمات بازرگانی تاجر
پست بین المللی از چین به ایران با همراهی شرکت بازرگانی تاجر

پست بین المللی از چین به ایران با همراهی شرکت بازرگانی تاجر

پست بین المللی از چین به ایران با همراهی شرکت بازرگانی تاجر

شرکت بازرگانی تاجر آماده ارائه انواع خدمات پست بین المللی به بازرگانان کشورمان از مقصد کشور چین به ایران است. ما با همکاری شرکت های مطرح در حوزه پست بین المللی در کمترین زمان و با بهترین قیمت محصولات و کالاهای شما را از مقصد کشور چین به ایران ارسال خواهیم نمود. بخش خدمات پست بین المللی شرکت تاجر آمادگی حمل انواع کالاها با هر ابعاد و اندازه ای را دارد. کارشناسان ما بر اساس بودجه و نیازمندی شما بهترین گزینه ها را به شما معرفی نموده و کالای شما مطابق با نیاز شما به وسیله پست بین المللی از کشور چین به ایران ارسال خواهد شد.

پست بین المللی شرکت بازرگانی تاجر : برای مشاوره در زمینه خدمات ارایه شده در پست بین المللی با کارشناسان شرکت بازرگانی تاجر تماس بگیرید. کارشناسان ما با دریافت اطلاعات لازم از جانب شما قیمت تمام شده حمل و نقل بین المللی هوایی و هزینه ترخیص کالا و... را در کمترین زمان به شما اعلام خواهند نمود.

 

هزینه پست بین المللی از چین به ایران

عوامل که بر هزینه پست بین المللی از چین به ایران تاثیر گذار هستند 

 

 وزن حجمی و حقیقی کالا: در صورتی که کالای شما به وسیله حمل و نقل هوایی بین المللی به ایران ارسال شود باید از لحاظ حجم و وزن مورد بررسی قرار گرفته شوند . به عبارتی باید وزن حجمی و وزن حقیقی کالا محاسبه شده و سپس هزینه به شما اعلام خواهد شد.

 

 

 شرکت حمل و نقل کننده کالا : شرکت های زیادی در زمینه حمل و نقل بین المللی به فعالیت مشغول هستند و هر شرکت با توجه به خدمات ارایه شده دارای نرخ متفاوتی است.

 

 

 نوع کالا: بعضی از کالاهای  نیازمند شرایط خاصی برای ارسال هستند و هزینه پست بین المللی آنها بر اساس این شرایط تغییر می کند. به عنوان مثال کالاهای فاسد شدنی نیازمند نگهداری در سردخانه هستند. کالاهایی که میدان مغناطیسی ایجاد می کنند باید تحت شرایط خاصی بسته بندی و ارسال شوند که این موارد در هزینه پست بین المللی تاثیر گذار است.

 

 

حمل کالای شما از درب کارخانه در چین و تحویل آن در محل مورد نظر شما با همراهی خدمات پست بین المللی تاجر

شرکت تاجر با دارا بودن دفتر در کشور چین این امکان را در اختیار بازرگانان کشورمان قرار داده تا بتوانند کالا و محصول مورد نظر خود را از کشور چین سفارش داده و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند. شرکت بازرگانی تاجر تمامی فرایندهای تحویل کالا در کشور چین ، حمل کالا از چین به داخل کشور و فرایندهای ترخیص کالا را برای شما انجام خواهد داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره  02188383579  تماس بگیرید.

 

انتخاب مناسب ترین و بهترین گزینه برای حمل کالای شما از چین به ایران به شرایط شما بستگی دارد. شیوه های حمل کالا از چین به ایران عبارتند از :

استفاده از حمل و نقل بین المللی دریایی

بسیاری از افرادی که در حوزه واردات و صادرات فعال هستند و در حجم انبوه اقدام به واردات یا صادرات کالا می کنند از شیوه حمل و نقل بین المللی دریایی برای ارسال کالا به دیگر کشور ها استفاده می نمایند. این روش به دلیل هزینه کم و امکان ارسال  کالا در تمامی وزن ها و حجم ها بسیار مورد استقبال تاجران قرار گرفته است. با این حال در این روش ارسال کالا بین ۳ تا ۵ هفته طول خواهد کشید.

 

استفاده از پست اکسپرس بین المللی

اغلب شرکت های فعال در حوزه پست اکسپرس که به صورت بین المللی در ایران به فعالیت می پرداختند در حال حاضر به دلیل تحریم ها فعالیت خود را در کشورمان به حالت تعلیق درآورده اند. با این حال با استفاده از پروازهای کشور ایران به چین و برعکس امکان ارسال کالا ها به صورت پست اکسپرس بین المللی وجود دارد. اغلب کالاهایی که به این شیوه به کشور وارد می شوند باید از طریق گمرک فرودگاه امام خمینی  ترخیص شوند. اگر کالا ماهیت غیرتجاری داشته باشد به راحتی بر روی ریل شرکت حمل ترخیص می شود. در حال حاضر تاجر با دارا بودن اکانت در سرویس های مطرح پست بین المللی نظیر دی اچ ال، فدکس و... میتواند بارهای پستی شما را از اقصی نقاط جهان به ایران بیاورد. همچنین تاجر با شرکت های مطرح پست بین المللی در ایران نیز همکاری نزدیکی دارد

 

خدمات شرکت بازرگانی تاجر در زمینه ارسال کالا از چین به ایران

  • امکان بارگیری کالا از درب کارخانه در تمام شهرهای کشور چین
  • رهگیری آنلاین مرسولات از لحظه تحویل بار به تاجر تا لحظه تحویل به مشتری
  • ارتباط پیوسته کارشناسان با مشتریان
  • هماهنگی سریع با فرستنده (سندر)
  • حمل بار بدون محدودیت وزنی
  • امکان ارسال بار به سراسر کشور