خدمات بازرگانی تاجر
آشنایی با پست اکسپرس بین المللی و خدمات شرکت تاجر

آشنایی با پست اکسپرس بین المللی و خدمات شرکت تاجر

 آشنایی با پست اکسپرس بین المللی و خدمات شرکت تاجر

 

پست بین المللی که این روز ها  اغلب با نام پست اکسپرس نیز شناخته می شود، یکی از راه هایی است که به راحتی و البته در سریع ترین زمان می توانید وسیله ای را به داخل یا خارج از ایران منتقل کنید.

بدون شک پست بین المللی یا همان پست اکسپرس مناسب برای افرادی است که می خواهند وسیله یا بسته خود را به کشور های خارجی یا شهر های داخلی در سریع ترین زمان ممکن، با امنیت بالا و البته قیمت نسبتا مناسب، ارسال کند؛ این روش ارسال امروزه یکی از محبوب ترین روش های ارسال شده است و روز به روز نیز استفاده کنندگان پست بین المللی بیشتر می شوند.

پست بین المللی چیست؟

پست بین المللی اکسپرس یکی از روش های ارسال وسیله، بسته و به طور کلی مرسوله یک شخص به داخل یا خارج از کشور می باشد؛ این روش پست یکی از مقرون به صرفه ترین، سریع ترین و البته امن ترین روش ها در میان روش های پست می باشد که نسبت به دیگر روش ها نیز محبوبیت بیشتری دارد.

در این روش مشتری باید مرسوله و بسته ای که قصد دارد ارسال کند را مشخص کرده  تا هزینه پست بسته اش مشخص شده؛ زمانی که هزینه مشخص شد، آن را پرداخت می کند و بسته به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد.

به دلیل این که مرسوله های ارسال شده توسط پست بین المللی اکسپرس زیر نظر و تحت نظارت شرکت پست بی الملل می باشد، امنیت و کیفیت آن تضمین شده است و به هیچ عنوان مشکلی از نظر امنیت و کیفیت برای بسته های شما به وجود نخواهد آمد.

از نظر زمان ارسال نیز مطمئنا بسیار سریع تر از دیگر روش ها خواهد بود؛ اما لازم به ذکر است که ممکن است تنها زمان مشخص شود اما تضمینی برای سر وقت رسیدن بسته و مرسوله ارسال شما وجود نخواهد داشت.

دلیل تضمین نکردن زمان از طرف شرکت پست بین المللی، شرایط نامناسب خواهد بود؛ این روش ارسال به صورت هوایی و با هواپیما انجام می گیرد، مطمئنا شرایط نامناسب جوی و بدی آب و هوا باعث می شود تا تمامی پرواز ها لغو و به زمان دیگری موکول شود. از اصلی ترین دلایل تضمین نکردن پست بین المللی، همین بدی آب و هوا و شرایط نامناسب جوی می باشد.

 

دلیل راه اندازی پست بین المللی اکسپرس

در سال های اخیر ارتباط بین کشور ها گسترش یافته و  از طرفی دیگر مسافت راه میان دو کشور ممکن است بسیار طولانی باشد و بسته های ارسال که قرار است از مبدا به مقصد منتقل شوند، هم از نظر زمانی به مشکل بخورند و هم بین راه آسیب ببینند.

در چنین شرایطی بود که پست بین المللی اکسپرس، برای جا به جایی راحت تر، سریع تر، امن تر و از همه مهم تر با کیفیت تر، راه اندازی شد و همین ویژگی ها نیز باعث شد تفاوت بین این روش ارسال با روش های دیگر رقم بخورد و محبوبیت پست بین المللی در میان مردم به شدت افزایش یابد.

با راه اندازی پست بین المللی اکسپرس، دیگر روش های پست از مشتریان کمتری برخوردار شدند و روز به روز تعداد مشتریان و تقاضا کنندگان برای استفاده از پست بین المللی افزایش یافت.

 

پست بین المللی اکسپرس چه کار هایی انجام می دهد؟

شما می توانید با پست بین المللی اکسپرس انواع نامه ها، مدارک، پاکت ها، بسته و بار های تجاری و غیر تجاری در سایز، وزن و ابعاد مختلف را از مبدا به مقصد در سریع ترین زمان ممکن منتقل کنید.

ضمن اینکه شما می توانید بسته بندی کالا ها، بیمه کردن وسایل و بسته های با ارزش و قیمتی، انبارداری و حتی بررسی و ردیابی آنلاین کالای مورد نظر تا وقتی که به مقصد برسد را انجام دهید.

تمام این ویژگی ها است که پست بین المللی اکسپرس را از دیگر پست ها متمایز می کند و باعث محبوبیت بسیار زیاد آن نسبت به دیگر روش های پست شده است؛ بدون شک هر شخصی که با ویژگی ها و مزایای این روش پست آشنا باشد، مطمئنا پست بین المللی اکسپرس را برای جای به جایی بسته و وسایل خود انتخاب خواهد کرد.

 

فواید و مزایای پست بین المللی اکسپرس

همانطور که برخی از فواید و مزایای پست بین المللی اکسپرس را در توضیحات بالا گفتیم، پست بین المللی اکسپرس جدید ترین و امن ترین پست می باشد که امکانات بسیار زیادی دارد.

یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از پست بین المللی اکسپرس علاوه بر سرعت بالا و امنیت بسیار خوب، هزینه و قیمت پایین آن خواهد بود؛ این روش پست نسبت به کیفیت کار و سرعت بالا و امنیت مناسبی که ارائه می دهد، واقعا مبلغ ناچیزی دریافت می کند و برای مشتری بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

پیگیری آنلاین و ردیابی بسته و مرسوله ارسالی شما از زمانی که بسته را تحویل می دهید تا زمانی که به مقصد برسد هم، یکی دیگر از فواید و مزایای استفاده از پست بین المللی اکسپرس خواهد بود.

اینکه شما بتوانید محصولات و بسته های ارسالی خود را بیمه کنید، خیال تان بسیار راحت تر خواهد بود و استرس آسیب دیدن بسته و وسیله ارسالی را نخواهید داشت؛ این مسئله نشان دهنده کیفیت کار بالای پست بین المللی اکسپرس می باشد که از حمل و نقل خود مطمئن است و می داند که اتفاقی برای وسیله شما نخواهد افتاد و در صورت بروز اتفاق نیز، جریمه را به صورت کامل پرداخت خواهد کرد.

البته بیمه کردن وسایل و بسته ها با هزینه همراه است و شما در همان مکان می توانید با پرداخت هزینه نسبتا کمی، بسته خود را بیمه کنید تا در صورت آسیب دیدن ( به احتمال بسیار کم )، از پست بین المللی اکسپرس خسارت دریافت کنید.

بسته بندی وسیله و کالای ارسالی در مبدا و مقصد نیز یکی دیگر از خدماتی است که پست بین المللی اکسپرس ارائه می کند و باعث تفاوت این پست با دیگر پست ها خواهد شد.

 

بسته ها و کالا هایی که نمی توانید با پست بین المللی اکسپرس ارسال کنید

شما نمی توانید هر بسته و کالایی که بخواهید را با پست بین المللی اکسپرس ارسال کنید؛ شما از این نظر دارای محدودیت هستید و امکان ارسال برخی از کالا هایی که در ادامه ذکر می کنیم را ندارید.

امکان ارسال یا دریافت تجهیزات جنگی و وسایل نظامی با پست بین المللی اکسپرس مقدور نیست. همچنین امکان ارسال مواد مخدر، انواع داروهای گیاهی و غیر گیاهی بدون دریافت مجوز از سازمان های مربوطه، فیلم ها و مجلات غیر اخلاقی نیز از طریق پست بین المللی امکان پذیر نمی باشد.

شما نمی توانید مواد منفجره و موادی که ممکن است دچار انفجار و آتش سوزی شوند را با استفاده از این پست ارسال کنید؛ ارسال انواع پودر، مگنت و گرانول، حیوانات زنده و مایعات نیز با محدودیت های جدی همراه است.

به طور کلی اگر وسیله یا بسته شما این محتویات را ندارد، می توانید به راحتی با استفاده از پست بین المللی اکسپرس آن ها را با امنیت بسیار بالا ارسال کنید و از کیفیت کاری این پست نیز مطمئن باشید.

پیشنهاد می شود شما نیز اگر قصد دارید بسته یا کالایی را به شهر های دور و نزدیک ارسال کنید، از پست بین المللی اکسپرس بهره بگیرید؛ زیرا هم از نظر قیمتی بسیار مناسب است و هم از نظر زمانی و امنیت در سطح بسیار بالایی قرار دارد و در صورتی که شرایط جوی مناسب باشد، وسیله و کالا سر وقت به مقصد خواهد رسید.

 

خدمات شرکت بازرگانی تاجر در حوزه پست بین المللی اکسپرس

شرکت خدمات بازرگانی تاجر یکی از شرکت های فعال در زمینه پست بین المللی در کشور است که توانسته در مدت زمان کوتاه رضایت مخاطبان خود را جلب نماید. با خدمات بازرگ تاجر شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن ، بسته های تجاری خود را از مقصد چین و دیگر کشورها در داخل کشور تحویل بگیرید .

 

مزایای شرکت خدمات بازرگانی تاجر نسبت به دیگر شرکت های فعال در زمینه پست بین المللی

کاهش هزینه های حمل و نقل

شرکت خدمات بازرگانی تاجر با داشتن منابع متعدد در داخل کشور و کشور چین و همچنین بهینه سازی فرایندهای مرتبط با پست بین المللی توانسته است که هزینه های واردات کالا به کشور را نسبت به دیگر رقبا کاهش داده و موجب صرفه جویی برای کاربران شود.

 

پشتیبانی و پاسخگویی سریع

خدمات بازرگانی تاجر با همکاری افراد متخصص در حوزه واردات و صادرات توانسته است در بین شرکت های پست بین المللی موجود در کشور سریع ترین و دقیق ترین پاسخگویی را برای مشتریان خود فراهم نماید.

 

آشنایی کامل با فرایندهای گمرکی و ترخیص کالا

ترخیص کالا در ایران یکی از مواردی است که نیاز به سال ها تجربه دارد. با توجه به اینکه قوانین گمرکی کشور همیشه در حال به روزرسانی است بهتر است قبل از اینکه مرسوله خود را به ایران ارسال نمایید از خدمات مشاوره ای خدمات بازرگانی تاجر بهره مند شوید تا از ضررهای آتی و دپو شدن محصولات خود در انبارهای گمرک جلوگیری نمایید.

 

انجام کلیه تشریفات گمرکی

با خدمات بازرگانی تاجر دیگر نیازی نیست که خود را درگیر فرایند های تشریفات گمرکی نمایید.خدمات بازرگانی تاجر با همکاری ده ها متخصص ترخیص کار، بهترین گزینه ها برای ترخیص کالا را در اختیار شما قرار خواهد داد تا علاوه بر کاهش هزینه ها و فرایندهای گمرکی، بتوانید زمان ارزشمند خود را برای فعالیت های پراهمیت تر اختصاص دهید.