خدمات بازرگانی تاجر
ترخیص کالا و انواع قطعات الکترونیکی از گمرک توسط شرکت خدمات بازرگانی تاجر

ترخیص کالا و انواع قطعات الکترونیکی از گمرک توسط شرکت خدمات بازرگانی تاجر

ترخیص کالا و انواع قطعات الکترونیکی از گمرک توسط شرکت خدمات بازرگانی تاجر

 

شرکت خدمات بازرگانی تاجر با بهره مندی از تجربیات چندین ساله و با تکیه بر توانمندی اطلاعاتی خود در انجام امور گمرکی آمادگی ترخیص انواع قطعات الکترونیکی را از گمرک جمهوری اسلامی ایران دارد. همکاران ما در شرکت بازرگانی تاجر با تسلط بر امور گمرکی و آشنایی با تمامی قوانین مربوطه در زمینه واردات قطعات و تجهیزات الکترونیکی آماده ارائه مشاوره و انجام تشریفات اداری برای ترخیص کالای شما از گمرک در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه می باشند. 

در صورتی که خرید قطعات الکترونیکی شما از کشور چین است، تاجر با دارا بودن دفتر در کشور چین و شهر شنزن، آمادگی دریافت سفارشات شما و ارسال به ایران را دارد. همچنین امکان انجام تمامی مراحل خدمات بازرگانی اعم از سورس یابی تا تحویل کالا در هر نقطه از ایران را داریم.کافیست مشخصات محصول مورد نظر خود را اعلام نمایید تا همکاران ما با ارائه بهترین نرخ ترخیص و حمل، کالای شما را در کشور چین تحویل گرفته و به شما تحویل دهند.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه امور گمرکی و واردات قطعات الکترونیکی با شماره زیر تماس بگیرید:

02158261000

 

 

 

رشد سریع تکنولوژی در عصر حاضر را باید مدیون قطعات الکترونیکی و کامپیوترها بدانیم. کشور چین با تمرکز بر روی تولید قطعات الکترونیکی ارزان قیمت توانسته است در ده سال اخیر بخش اعظم تولید این محصولات را در جهان بر عهده بگیرد و تامین کننده اصلی قطعات الکترونیکی در جهان باشد. در حال حاضر اغلب کشورها در جهان قطعات الکترونیکی مورد نیاز خود را از کشور چین تهیه می کنند.

در این کشور هزاران شرکت کوچک و بزرگ در زمینه تولید قطعات الکترونیکی وجود دارد که به تولید کوچکترین قطعات تا بزرگترین و پیشرفته ترین قطعات الکترونیکی می پردازند. با توجه به این نکته که بخش تولید و صنایع مربوط به الکترونیک در کشورمان نیاز مبرمی به مواد اولیه و قطعات الکترونیکی دارد ، واردات این دسته از کالاها امری اجتناب ناپذیر است.

 

روش ترخیص کالا الکترونیکی از گمرک توسط شرکت بازرگانی تاجر

  • مشاوره تخصصی در زمینه امور گمرکی و بررسی های لازم در زمینه واردات قطعات مورد نیاز شما
  • دریافت پروفرما کالای الکترونیکی
  • اعلام هزینه ترخیص کالا
  • شروع فرآیند اداری برای ترخیص کالا
  • دریافت مجوزهای لازم در صورت نیاز
  • طی مراحل گمرکی در گمرک
  • تحویل کالا درب انبار شما

 

 

نکات بسیار مهم در هنگام ثبت سفارش و ترخیص کالای الکترونیکی

در بند 5 ماده ایین نامه تایید نمونه تجهیزات ارتباطی و فناوری اطلاعات درج شده است که ورود، تولید و عرضه تجهیزات ارتباطی ، الکترونیکی و فناوری اطلاعات که شامل دستگاه های مخابراتی، رادیویی و موارد مشابه باشد باید مجوزهای لازم توسط سازمان های مربوطه دریافت شود. این مجوز ها شامل  تایید نمونه، گزارش تایید ، مجوز ترخیص کالا،  بهره برداری و مجوز خرید و فروش است. بر همین اساس واردات و صادرات، ساخت و تولید و فروش این دسته از محصولات باید با مجوز سازمان تنظیم مقررات رادیویی صورت پذیرد و ترخیص این دسته از کالاها فقط با مجوزهای مربوطه امکان پذیر است. تجهیزاتی که به هر دلیلی امکان ترخیص آنها وجود ندارد باید مرجوع شوند در غیر این صورت متروکه تلقی شده و قابل فروش و حراج نیستند.

به همین جهت بهتر است وارد کنندگان قبل از خرید و حمل کالا به سمت کشور، از مشاوره های تخصصی گمرکی شرکت بازرگانی تاجر استفاده نمایند و از مجاز بودن آن اطمینان حاصل نمایند تا ضمن جلوگیری از اتلاف وقت و صرف هزینه، کالای مورد نظر آنها ضبط و توقیف نگردد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه امور گمرکی و واردات قطعات الکترونیکی با شماره زیر تماس بگیرید:

02158261000