خدمات بازرگانی تاجر
خرید از شنزن با کمترین هزینه و در سریعترین زمان

خرید از شنزن با کمترین هزینه و در سریعترین زمان

خرید از شنزن با کمترین هزینه و در سریعترین زمان

شهر شنزن را می توان یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین شهرهای تجاری کشور چین در نظر گرفت. این شهر یکی از شهرهای وسیع تجاری در کشور چین است که طی 40 سال گذشته سرمایه گذاری های بسیاری برای توسعه این شهر انجام شد و آن را تبدیل به یک قطب تجاری نه فقط در کشور چین بلکه در تمامی قاره اسیا کرده است و روز به روز اهمیت این شهر رو به افزایش است. بازرگانان و تاجران ایرانی زیادی در این شهر به فعالیت می پردازند و بخش عمده ای از واردات کشور ایران از چین مربوط به شهر شنزن است. به همین دلیل خرید از شنزن می تواند گزینه مناسبی برای شروع تجارت بین المللی و واردات کالا از چین باشد.

 

 الزامات ضروری برای خرید از شنزن که باید به آنها توجه نمایید:

سورس یابی: پیدا کردن کالای مورد نظر و فروشنده یا تولید کننده مطمئن یکی از کارهایی است که نیازمند زمان زیادی است. در شهر شنزن هزاران فروشنده و تولید کننده برای محصولات وجود دارند که یک محصول را با کیفیت و قیمت متفاوت عرضه می کنند. یپدا کردن سورسی مطمئن برای خرید کالا تاثیر به سزایی در سود و تجارت  شما خواهد داشت. در صورتی که نیازمند راهنمایی بیشتر در زمینه سورس یابی کالا در خرید از شنزن هستید کافیست مشخصات کالای مورد نظر خود را در اختیار شرکت خدمات بازرگانی تاجر قرار دهید تا ما با تکیه بر تجربه و توانایی های خود ، بهترین منابع و سورس های در دسترس را انتخاب و در اختیار شما قرار دهیم.

مشاوره حقوقی و گمرکی برای خرید از شنزن: گمرک کشور ایران بنابر شرایط اقتصادی قوانین تازه ای ابلاغ می نماید که تاثیر به سزایی در واردات و صادرات کالا از دیگر کشورها خواهد داشت. در حال حاضر با توجه به محدودیت واردات برای بسیاری از کالاهای مصرفی و محصولاتی که در داخل کشور تولید می شود بهتر است قبل از خرید از شنزن با شرکت بازرگانی تاجر تماس بگیرید تا آخرین اخبار و اطلاعات مورد نیاز در حوزه واردات کالا در اختیار شما قرار گیرد.

ترخیص کالاهای خریداری شده از شنزن :  ترخیص کالا از گمرک یکی ازطولانی ترین مراحل واردات کالا از شنزن است. وجود قوانین موازی و مبهم باعث شده تا اغلب بازرگانان ترجیح دهند که شرکت یا شخص دیگری فرایند ترخیص کالا از گمرک را برای آنها انجام دهند. ما در شرکت خدمات بازرگانی تاجر توانسته ایم به پشتوانه سال ها تجربه انجام فرایند ترخیص کالا از گمرک را در کمترین زمان برای بازرگانان انجام دهیم.

شیوه های حمل کالا از شنزن به ایران : برای حمل کالاهای خریداری شده از شنزن به داخل کشور باید از خدمات حمل و نقل بین المللی دریایی یا حمل و نقل بین المللی هوایی استفاده کنید. استفاده از شرکت حمل کننده کالا می تواند تاثیر به سزایی در هزینه حمل و نقل شما داشته باشد. در صورتی که نیاز فوری به کالای خریداری شده را دارید بهتر است از شیوه حمل و نقل بین المللی هوایی استفاده نمایید.

 

خدمات مشاوره ای شرکت بازرگانی تاجر برای خرید از شنزن

در ماه های اخیر شاهد هستیم که نرخ افزایش ارز به صورت ماهیانه و حتی روزانه دستخوش تغییرات بسیار می گردد و همین مساله موجب می شود که تحویل سریع محصول خریداری شده از شنزن اهمیت بسیار پیدا نماید. هر  روز تاخیر در تحویل و دریافت کالا می تواند هزینه های بسیار گزافی را به بازرگان تحمیل نماید. علاوه بر این مساله استفاده از خدمات حمل و نقل باکیفیت و قیمت و فعالیت های اداری ترخیص کالا می تواند بسیار زمان بر باشد. شرکت بازرگانی تاجر با داشتن سال ها تجربه فعالیت در این زمینه، آمادگی ارائه هر گونه مشاوره به بازرگانان در خصوص  خرید از شنزن را دارد.شما می توانید با مشاوران شرکت بازرگانی تاجر به شماره زیر تماس گرفته و از خدمات رایگان مشاوره ما بهره مند شوید.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید از شنزن با ما تماس بگیرید.

02188383579