خدمات بازرگانی تاجر
واردات از شنزن با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان

واردات از شنزن با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان

واردات از شنزن با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان

واردات از شنزن با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان

شنزن یکی از بزرگترین شهرهای تجاری چین و از قطب های تجاری این کشور محسوب می شود. این شهر در دهه 80 میلادی به عنوان یک منطقه برای انجام فعالیت های تجاری با دیگر کشورها توسعه داده شد و حالا بعد از گذشت 40 سال تبدیل به یکی از مهم ترین شهرهای اقتصادی چین و بندری مهم که نقش تاثیر گذاری در تجارت بین المللی دارد تبدیل گشته است. در حال حاضر شهر شنزن جزو 20 شهر مهم در تجارت جهانی ست و روز به روز به اهمیت این شهر افزوده می شود. بسیاری از تجار ایرانی واردات خود از چین را از شهر شنزن انجام می دهند و پیش بینی می شود حجم وارادات از شنزن به داخل کشور در سال های آتی افزایش چشمگیری داشته باشد.

 

خدمات شرکت خدمات بازرگانی تاجر  به بازرگانان ایرانی برای واردات از شنزن

  • سورس یابی : سورس یابی به معنی یافتن تولید کنندگان یا فروشندگان محصولات مورد نظر بازرگان در دیگر کشورهاست. برای سورس یابی کافیست بازرگان مشخصات کالای مورد نظر خود را در اختیار شرکت خدمات بازرگانی تاجر قراردهد تا این شرکت با تکیه بر تجربه و توانایی های خود به جستجوی بهترین منابع در دسترس پرداخته و آن را در اختیار بازرگان قرار دهد.
  • مشاوره حقوقی و گمرکی و فنی برای واردات کالا از شنزن: کلیه خدمات حقوقی مرتبط با ورود کالا و تعرفه های گمرکی توسط شرکت خدمات بازرگانی تاجر به شما عرضه خواهد شد. در حال حاضر و با توجه به تغییرات به وجود آمده در خصوص تخصیص ارز، ممنوعیت ورود برخی از کالا و تغییرات قوانین گمرکی بهتر است قبل از ثبت سفارش خود از مشاوران شرکت بازرگانی تاجر راهنمایی بگیرید.
  • سفارش کالا و انجام فرایندهای خرید و پرداخت :شرکت خدمات بازرگانی تاجر این توانایی را دارد که صفر تا صد خدمات واردات از شنزن را از سورس یابی تا خدمات پرداخت هزینه و حمل کالا به ایران به شما ارایه نماید.  
  • حمل دریایی یا هوایی محصول شما از شهر شنزن به ایران
  • ثبت سفارش در سامانه گمرک و طی کردن فرایندهای قانونی گمرکی : شرکت خدمات بازرگانی تاجر به پشتوانه سال ها تجربه و فعالیت در این صنعت می تواند در کوتاه ترین فرصت سفارش شما را در سامانه گمرک ثبت و تمامی فرایندهای گمرکی برای واردات از شنزن برای شما تسهیل نماید.
  • ترخیص کالا از گمرک : ترخیص کالا از گمرک یکی ازطولانی ترین مراحل واردات کالا از شنزن است. وجود قوانین موازی و مبهم باعث شده تا اغلب بازرگانان ترجیح دهند که شرکت یا شخص دیگری فرایند ترخیص کالا از گمرک را برای آنها انجام دهند. ما در شرکت خدمات بازرگانی تاجر توانسته ایم به پشتوانه سال ها تجربه انجام فرایند ترخیص کالا از گمرک را در کمترین زمان برای بازرگانان انجام دهیم.

 

 

عوامل موثر در قیمت حمل کالا و واردات از شنزن به ایران

  • نحوه ارسال بار به صورت دریایی یا هوایی: اولین و مهم ترین موضوع در قیمت حمل کالا از شنزن به ایران در نحوه انتقال کالا به صورت دریایی یا هوایی است. خطوط هوایی می توانند در کمترین زمان مرسوله مورد نظر شما را به ایران ارسال نمایند اما با توجه به محدودیت های حمل و نقل خطوط هوایی کشورمان، شرایط حمل و نقل هوایی نسبت به روش حمل و نقل دریایی بسیار متفاوت است. همچنین مشخصات فنی مرسوله نیز برای ارسال هوایی دارای محدودیت هایی است. در انتخاب خطوط هوایی نیز امکان ارسال سریع کالا (اکسپرس) و کارگو نیز تفاوت های عمده ای با یکدیگر دارند. ارسال سریع بسته ها اغلب دارای هزینه بیشتر و سرعت بالاتری است که معمولا برای دریافت بسته های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. از طرف دیگر، خدمات کارگو برای تاجرانی که پیوسته در حال خرید هستند و اقلام تجاری حجیم و سنگین دارند به صرفه است.
  • تاثیر وزن و حجم بر هزینه ارسال : حجم و وزن مرسوله تاثیر مستقیمی بر هزینه ارسال کالا دارد. با افزایش وزن جرمی، قیمت تمام شده برای هر کیلو بار کاهش خواهد داشت همچنین علاوه بر وزن جرمی، وزن حجمی نیز بر در برخی مواقع بر قیمت حمل کالا تاثیر گذار خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید
  • تاثیر شهرهای مختلف چین بر هزینه ارسال مرسوله: کشور چین یکی از کشورهای وسیع در قاره آسیا است و مساحت زیادی را در بر میگیرد. در صورتی که محموله شما در شهر شنزن قرار داشته باشد ما به صورت رایگان بار شما را پیکاپ خواهیم کرد. در غیر این صورت اگر ترم حمل FOB نباشد برای ارسال کالا به شهر شنزن هزینه ی جداگانه ای باید پرداخت شود.

 

خدمات مشاوره ای شرکت بازرگانی تاجر برای واردات از شنزن

با توجه به افزایش تورم در ایران و تغییر قیمت ها به صورت روزانه برای بازرگانان بسیار مهم است که بتوانند در سریع ترین زمان ممکن کالای خریداری شده خود را دریافت نمایند. دریافت مشاوره از بسیاری از افراد خبره و مراجع رسمی نیز فرایندی بسیار وقت گیر و پیچیده است که موجب افزایش هزینه های تحمیل شده به بازرگانان خواهد شد. شرکت بازرگانی تاجر با داشتن سال ها تجربه فعالیت در این زمینه، آمادگی ارائه هر گونه مشاوره به بازرگانان در خصوص واردات از شنزن را دارد.شما می توانید با مشاوران شرکت بازرگانی تاجر به شماره زیر تماس گرفته و از خدمات رایگان مشاوره ما بهره مند شوید.