خدمات بازرگانی تاجر
پست بین المللی اکسپرس با خدمات بازرگانی تاجر در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه

پست بین المللی اکسپرس با خدمات بازرگانی تاجر در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه

پست بین المللی اکسپرس با خدمات بازرگانی تاجر در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه

پست بین المللی اکسپرس با خدمات بازرگانی تاجر-  در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه

شرکت خدمات بازرگانی تاجر یکی از شرکت های فعال در زمینه پست بین المللی در کشور است که توانسته در مدت زمان کوتاه رضایت مخاطبان خود را جلب نماید. با خدمات بازرگانی تاجر شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن ، بسته های تجاری خود را از مقصد چین و دیگر کشورها در داخل کشور تحویل بگیرید .

مزایای شرکت خدمات بازرگانی تاجر نسبت به دیگر شرکت های فعال در زمینه پست بین المللی

 • کاهش هزینه های حمل و نقل

شرکت خدمات بازرگانی تاجر با داشتن منابع متعدد در داخل کشور و کشور چین و همچنین بهینه سازی فرایندهای مرتبط با پست بین المللی توانسته است که هزینه های واردات کالا به کشور را نسبت به دیگر رقبا کاهش داده و موجب صرفه جویی برای کاربران شود.

 • پشتیبانی و پاسخگویی سریع

خدمات بازرگانی تاجر با همکاری افراد متخصص در حوزه واردات و صادرات توانسته است در بین شرکت های پست بین المللی موجود در کشور سریع ترین و دقیق ترین پاسخگویی را برای مشتریان خود فراهم نماید.

 • آشنایی کامل با فرایندهای گمرکی و ترخیص کالا

ترخیص کالا در ایران یکی از مواردی است که نیاز به سال ها تجربه دارد. با توجه به اینکه قوانین گمرکی کشور همیشه در حال به روزرسانی است بهتر است قبل از اینکه مرسوله خود را به ایران ارسال نمایید از خدمات مشاوره ای خدمات بازرگانی تاجر بهره مند شوید تا از ضررهای آتی و دپو شدن محصولات خود در انبارهای گمرک جلوگیری نمایید.

4-انجام کلیه تشریفات گمرکی

با خدمات بازرگانی تاجر دیگر نیازی نیست که خود را درگیر فرایند های تشریفات گمرکی نمایید.خدمات بازرگانی تاجر با همکاری ده ها متخصص ترخیص کار، بهترین گزینه ها برای ترخیص کالا را در اختیار شما قرار خواهد داد تا علاوه بر کاهش هزینه ها و فرایندهای گمرکی، بتوانید زمان ارزشمند خود را برای فعالیت های پراهمیت تر اختصاص دهید.

 

 

پست بین المللی – هر آنچه که باید در مورد پست بین المللی اکسپرس بدانید

با گسترش تجارت بین المللی و افزایش تعاملات تجاری بین کشورها، وجود سیستم های پستی که بتواند در کمترین زمان، مرسوله مورد نظر شما را از یک کشور به کشوری دیگر ارسال نمایید تبدیل به یکی از ضروریات فعالیت های روزمره کسب و کارهای بین المللی شده است. پست بین الملی اکسپرس  این فرصت را در اختیار تمامی افراد قرار داده تا در کمترین زمان بتوانند بسته های شخصی یا تجاری خود را به دورترین نقاط دنیا ارسال نمایند.

اغلب مواد اولیه برای مصارف تولیدی از دیگر کشورها به ایران وارد می شود به همین دلیل شرکت های فعال در زمینه پست بین المللی نقش مهمی در توسعه زیرساخت ها و کسب و کارها دارند. با توجه به تحریم های بین المللی در کشورمان، شرکت های معتبر فعال در زمینه لجستیکی فعالیت خود را در ایران محدود کرده و یا غیر فعال شده اند با این حال شرکت های داخلی تلاش می کنند تا این جای خالی را پر کنند و بتوانند نیاز کشور به این خدمات را برطرف نمایند.

 

پست سریع بین الملل یا اکسپرس چیست؟

برای ارسال یا دریافت محموله های تجاری یا شخصی بین کشورها چندین راه وجود دارد.

 • حمل و نقل هوایی
 • حمل و نقل زمینی
 • حمل و نقل دریایی
 • حمل و نقل ریلی

از بین روش های ذکر شده حمل و نقل هوایی به دلیل برخورداری از سرعت بسیار بالا به پست اکسپرس معروف است. در پست اکسپرس برای این که کالا در سریع ترین زمان به دست شما برسد، مرسوله مورد نظر شما در اولین هواپیمایی که امکان دریافت بار داشته باشد و به مقصد ایران پرواز نماید قرار گرفته و ارسال خواهد شد.

 

چه کالاهایی را می توان از طریق پست بین المللی اکسپرس دریافت نمود؟

پست اکسپرس بین المللی با توجه به اینکه توسط هواپیما به کشور ارسال می شود دارای محدودیت هایی است. این محدودیت ها شامل کالاهای تجاری با ابعاد بزرگ و سنگین می باشد. برای دریافت این مرسوله ها بهتر است از هواپیماهای باری یا حمل و نقل دریایی استفاده شود.

 

مزایای پست بین المللی اکسپرس

سرعت بسیار بالا در دریافت کالا یکی از مواردی ست که موجب محبوبیت روز افزون پست بین المللی اکسپرس است. در روش های دیگر حمل و نقل که شامل حمل و نقل زمینی، ریلی و دریایی است مراحل ارسال و دریافت کالا ممکن است حتی بیشتر از یک ماه طول بکشد تا مرسوله مورد نظر به دست شما برسد اما در روش پست اکسپرس در کمترین زمان ممکن مرسوله به شما تحویل داده خواهد شد.

 

کالاهای ممنوعه که امکان ارسال با پست بین المللی اکسپرس را ندارند چه چیزهایی هستند؟

کشورهای مختلف دارای قوانین مختلفی در زمینه ارسال یا دریافت کالاهای ارسال شده با پست بین المللی اکسپرس هستند که قبل از سفارش محصول بهتر است ابتدا این موارد را در نظر بگیرید

 • ارسال انواع تجهیزات نظامی و مواد منفجره در اغلب کشورها ممنوع است و امکان ارسال این مرسوله ها با پست بین المللی اکسپرس وجود ندارد
 • ارسال یا دریافت هرگونه مواد مخدر ممنوع است.
 • هواپیماهای ایرانی امکان قبول محموله هایی که دارای میدان مغناطیسی هستند را ندارند. برای ارسال این بسته ها باید از هواپیمایی کشورهایی از جمله امارات یا قطر استفاده شود.
 • ارسال یا دریافت انواع داروها دارای محدودیت است.
 • پودرهای شیمیایی دارای قوانین خاص برای ارسال با پست بین المللی هستند و همیشه امکان ارسال این دسته از کالاها وجود ندارد.
 • ارسال و دریافت مایعات دارای محدودیت در ارسال است.