خدمات بازرگانی تاجر
وادرات از شنزن با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان

وادرات از شنزن با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان

وادرات از شنزن با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان

وادرات از شنزن با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان

امسال چهلمین سالگرد انتخاب شنزن به عنوان اولین منطقه ویژه اقتصادی چین است. طی دهه های گذشته ، این شهر که در جنوب استان گواندونگ چین واقع است از یک دهکده کوچک ماهیگیری به کلانشهری مدرن تبدیل شده است.

 تولید ناخالص داخلی شنزن با میانگین رشد سالانه ۲۱.۶ درصدی از ۱۹۷ میلیون یوان در سال ۱۹۷۹ به ۲.۶۹ تریلیارد یوان در سال ۲۰۱۹ رسیده است .

 ۲۶ هزار و ۵۱ اختراع در سال ۲۰۱۹ در شنزن ثبت شد که این موضوع به معنی ثبت روزانه ۷۱ اختراع در آن است.

 شنزن در حال حاضر دارای ۱۵ بندر گمرکی است که یکی از شهرهای چین با بیشترین تعداد بندر گمرکی محسوب می شود.

 تولید ناخالص داخلی شنزن به ازای هر کیلومتر مربع ۱.۳۵ میلیارد یوان است که توانسته جایگاه نخست در چین را از آن خود سازد.

خدمات شرکت خدمات بازرگانی تاجر  به بازرگانان ایرانی برای واردات از شنزن

 • سورس یابی : سورس یابی به معنی یافتن تولید کنندگان یا فروشندگان محصولات مورد نظر بازرگان در دیگر کشورهاست. برای سورس یابی کافیست بازرگان مشخصات کالای مورد نظر خود را در اختیار شرکت خدمات بازرگانی تاجر قراردهد تا این شرکت با تکیه بر تجربه و توانایی های خود به جستجوی بهترین منابع در دسترس پرداخته و آن را در اختیار بازرگان قرار دهد.
 • مشاوره حقوقی و گمرکی و فنی برای واردات کالا از شنزن: کلیه خدمات حقوقی مرتبط با ورود کالا و تعرفه های گمرکی توسط شرکت خدمات بازرگانی تاجر به شما عرضه خواهد شد. در حال حاضر و با توجه به تغییرات به وجود آمده در خصوص تخصیص ارز، ممنوعیت ورود برخی از کالا و تغییرات قوانین گمرکی بهتر است قبل از ثبت سفارش خود از مشاوران شرکت بازرگانی تاجر راهنمایی بگیرید.
 • سفارش کالا و انجام فرایندهای خرید و پرداخت :شرکت خدمات بازرگانی تاجر این توانایی را دارد که صفر تا صد خدمات واردات از شنزن را از سورس یابی تا خدمات پرداخت هزینه و حمل کالا به ایران به شما ارایه نماید.  
 • حمل دریایی یا هوایی محصول شما از شهر شنزن به ایران
 • ثبت سفارش در سامانه گمرک و طی کردن فرایندهای قانونی گمرکی : شرکت خدمات بازرگانی تاجر به پشتوانه سال ها تجربه و فعالیت در این صنعت می تواند در کوتاه ترین فرصت سفارش شما را در سامانه گمرک ثبت و تمامی فرایندهای گمرکی برای واردات از شنزن برای شما تسهیل نماید.
 • ترخیص کالا از گمرک : ترخیص کالا از گمرک یکی ازطولانی ترین مراحل واردات کالا از شنزن است. وجود قوانین موازی و مبهم باعث شده تا اغلب بازرگانان ترجیح دهند که شرکت یا شخص دیگری فرایند ترخیص کالا از گمرک را برای آنها انجام دهند. ما در شرکت خدمات بازرگانی تاجر توانسته ایم به پشتوانه سال ها تجربه انجام فرایند ترخیص کالا از گمرک را در کمترین زمان برای بازرگانان انجام دهیم.

 

همانگونه که گفته شد شنزن یکی از بزرگترین شهرهای تجاری چین و از قطب های تجاری این کشور محسوب می شود. این شهر در دهه 80 میلادی به عنوان یک منطقه برای انجام فعالیت های تجاری با دیگر کشورها توسعه داده شد و حالا بعد از گذشت 40 سال تبدیل به یکی از مهم ترین شهرهای اقتصادی چین و بندری مهم که نقش تاثیر گذاری در تجارت بین المللی دارد تبدیل گشته است. در حال حاضر شهر شنزن جزو 20 شهر مهم در تجارت جهانی ست و روز به روز به اهمیت این شهر افزوده می شود. بسیاری از تجار ایرانی واردات خود از چین را از شهر شنزن انجام می دهند و پیش بینی می شود حجم وارادات از شنزن به داخل کشور در سال های آتی افزایش چشمگیری داشته باشد.

 

عوامل موثر در قیمت حمل کالا و واردات از شنزن به ایران

 • نحوه ارسال بار به صورت دریایی یا هوایی: اولین و مهم ترین موضوع در قیمت حمل کالا از چین به ایران در نحوه انتقال کالا به صورت دریایی یا هوایی است. سریع ترین روش برای دریافت کالای مورد نظر خود استفاده از شیوه حمل و نقل هوایی است. در این شیوه نیز ارسال کارگو که برای محموله های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد تفاوت هزینه قابل توجهی نسبت به بار دریایی دارد. مقرون به صرفه ترین شیوه استفاده از حمل و نقل دریایی است که با این شیوه می توان حجم بیشتری از محصولات را حمل کرد و هزینه بسیار کمتری نسبت به حمل و نقل هوایی دارد اما زمان بیشتری نیز برای رسیدن محموله مورد نیاز است.
 • تاثیر وزن و حجم بر هزینه ارسال : حجم و وزن مرسوله تاثیر مستقیمی بر هزینه ارسال کالا دارد. با افزایش وزن جرمی، قیمت تمام شده برای هر کیلو بار کاهش خواهد داشت همچنین علاوه بر وزن جرمی، وزن حجمی نیز بر در برخی مواقع بر قیمت حمل کالا تاثیر گذار خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان شرکت بازرگانی تاجر تماس بگیرید
 • تاثیر فاصله مسافت شهرهای مختلف چین تا انبار بر هزینه ارسال مرسوله: کشور چین یکی از کشورهای وسیع در قاره آسیا است و مساحت زیادی را در بر میگیرد. در صورتی که محموله شما در شهر شنزن چین قرار داشته باشد ما به صورت رایگان بار شما را پیکاپ خواهیم کرد.

 

روش های حمل کالا از شنزن به ایران

یکی از مشکلات تاجران ایرانی حمل و نقل بین المللی محصولاتشان به داخل کشور است. انتخاب بهترین شیوه حمل بار به داخل کشور تاثیر به سزایی در هزینه تمام شده محصولات دارد. متاسفانه به دلیل تحریم ها بسیاری از شرکت های حمل و نقل بین المللی همکاری خود را با کشور ایران قطع کرده اند.

حمل و نقل دریایی از شنزن به ایران

هر دو کشور ایران و چین به اقیانوس و دریاهای آزاد دسترسی دارند و به راحتی امکان حمل و نقل کالا از مسیر دریایی بین این دو کشور امکان پذیر است. در صورتی که تصمیم دارید واردات محصولات خود را از چین به ایران به روش حمل و نقل دریایی به انجام برسانید، باید توجه داشته باشید که از زمان حرکت کشتی تا زمان پهلو گرفتن کشتی حامل محموله مورد نظر شما بین 35 الی 40 روز به زمان نیاز دارید.

شرکت بازرگانی تاجر می تواند به روش های زیر بسته های مورد نظر شما را به بنادر جنوبی کشور حمل کرده و فرایندهای ترخیص کالا را نیز به انجام برساند. همچنین امکان ارسال بسته به محل مورد نظر شما نیز امکان پذیر است. عملا می توان گفت خدمات حمل و نقل بین المللی دریایی تاجر درب به درب می باشند. ما به دو صورت FCL و LCL می توانیم بار شما را به ایران ارسال کنیم.

 بارگیری کامل کانتینر (FCL):

20 فوت، با ظرفیت داخلی 33 متر مکعب است.

40 فوت، قادر به حمل 66 متر مکعب است.

 

 بارگیری کمتر از یک کانتینر (LCL):

این گزینه برای مقادیر کم هزینه تر است زیرا فقط یک قسمت از کانتینر برای حمل و نقل بین المللی دریایی کالاهای شما استفاده می‌شود. این راه حل به شما اجازه می‌دهد هزینه های حمل و نقل بین المللی خود را به طور قابل توجهی توجیه کنید. کالاهای شما در کنار کالاهای دیگر مشتریان بارگیری می‌شوند و شما فقط برای فضای مورد نیاز خود، هزینه خواهید پرداخت. LCL برای حجم بین 0 تا 15 متر توصیه می‌شود. با این حال، ممکن است بسته به بندر خروج متفاوت باشد.

برای همکاری در حوزه حمل ونقل بین المللی دریایی با شرکت تاجر حتما بایستی قبل از ارسال بار، ثبت سفارش خود را در سامانه گمرک انجام داده باشید.

 

 

حمل و نقل هوایی از شنزن به ایران

حمل و نقل هوایی اغلب برای محصولاتی که وزن و ابعاد کوچک تری دارند و یا برای بازرگان ضرورت دارد که بار زودتر به دستش برسد، مورد استفاده قرار می گیرد. این شیوه  یکی از امن ترین و سریع ترین شیوه های حمل کالا از چین به ایران است .

شرکت خدمات بازرگانی تاجر می تواند بارهای مورد نظر شما را از کشور چین با بهترین قیمت و کمترین زمان ممکن به داخل کشور حمل نماید. تاجر خدمات حمل و نقل بین المللی هوایی خود را به صورت درب به درب و در دو نوع کارگو یا اکسپرس به مشتری ارائه می دهد. در حال حاضر گمرک فرودگاه امام خمینی مقصد بسیاری از بارهای شرکت خدمات بازرگانی تاجر می باشد. کارشناسان ما در شرکت خدمات بازرگانی تاجر همیشه آماده خواهند بود تا به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن، هزینه نهایی حمل را بر اساس مشخصات ارائه شده؛ اعلام نمایند. همچنین مشتریان گرامی می‌توانند رهگیری آنلاین مرسولات خود را نیز از طریق سایت تاجر انجام دهند. برخی خدمات تاجر در حوزه حمل و نقل بین المللی هوایی عبارتند از:

 • امکان بارگیری کالا از درب کارخانه در تمام شهرهای کشور چین
 • رهگیری آنلاین مرسولات از لحظه تحویل بار به تاجر تا لحظه تحویل به مشتری
 • ارتباط پیوسته کارشناسان با مشتریان
 • هماهنگی سریع با فرستنده (سندر)
 • حمل بار بدون محدودیت وزنی
 • امکان ارسال بار از تهران به سراسر کشور

 

عوامل موثر در قیمت حمل کالا و واردات از شنزن به ایران

 • نحوه ارسال بار به صورت دریایی یا هوایی: اولین و مهم ترین موضوع در قیمت حمل کالا از شنزن به ایران در نحوه انتقال کالا به صورت دریایی یا هوایی است. خطوط هوایی می توانند در کمترین زمان مرسوله مورد نظر شما را به ایران ارسال نمایند اما با توجه به محدودیت های حمل و نقل خطوط هوایی کشورمان، شرایط حمل و نقل هوایی نسبت به روش حمل و نقل دریایی بسیار متفاوت است. همچنین مشخصات فنی مرسوله نیز برای ارسال هوایی دارای محدودیت هایی است. در انتخاب خطوط هوایی نیز امکان ارسال سریع کالا (اکسپرس) و کارگو نیز تفاوت های عمده ای با یکدیگر دارند. ارسال سریع بسته ها اغلب دارای هزینه بیشتر و سرعت بالاتری است که معمولا برای دریافت بسته های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. از طرف دیگر، خدمات کارگو برای تاجرانی که پیوسته در حال خرید هستند و اقلام تجاری حجیم و سنگین دارند به صرفه است.
 • تاثیر وزن و حجم بر هزینه ارسال : حجم و وزن مرسوله تاثیر مستقیمی بر هزینه ارسال کالا دارد. با افزایش وزن جرمی، قیمت تمام شده برای هر کیلو بار کاهش خواهد داشت همچنین علاوه بر وزن جرمی، وزن حجمی نیز بر در برخی مواقع بر قیمت حمل کالا تاثیر گذار خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید
 • تاثیر شهرهای مختلف چین بر هزینه ارسال مرسوله: کشور چین یکی از کشورهای وسیع در قاره آسیا است و مساحت زیادی را در بر میگیرد. در صورتی که محموله شما در شهر شنزن قرار داشته باشد ما به صورت رایگان بار شما را پیکاپ خواهیم کرد. در غیر این صورت اگر ترم حمل FOB نباشد برای ارسال کالا به شهر شنزن هزینه ی جداگانه ای باید پرداخت شود.

 

خدمات مشاوره ای شرکت بازرگانی تاجر برای واردات از شنزن

با توجه به افزایش تورم در ایران و تغییر قیمت ها به صورت روزانه برای بازرگانان بسیار مهم است که بتوانند در سریع ترین زمان ممکن کالای خریداری شده خود را دریافت نمایند. دریافت مشاوره از بسیاری از افراد خبره و مراجع رسمی نیز فرایندی بسیار وقت گیر و پیچیده است که موجب افزایش هزینه های تحمیل شده به بازرگانان خواهد شد. شرکت بازرگانی تاجر با داشتن سال ها تجربه فعالیت در این زمینه، آمادگی ارائه هر گونه مشاوره به بازرگانان در خصوص واردات از شنزن را دارد.شما می توانید با مشاوران شرکت بازرگانی تاجر به شماره زیر تماس گرفته و از خدمات رایگان مشاوره ما بهره مند شوید.