خدمات بازرگانی تاجر
شرکت خدمات بازرگانی تاجر پیشرو در ارائه انواع خدمات تجاری بین المللی

شرکت خدمات بازرگانی تاجر پیشرو در ارائه انواع خدمات تجاری بین المللی

شرکت خدمات بازرگانی تاجر پیشرو در ارائه انواع خدمات تجاری بین المللی

با گسترش تجارت بین المللی بین کشورها، پیچیدگی روابط تجاری نیز افزایش پیدا کرده است و نیازمند دانش و تجربه تخصصی است. عدم آشنایی کامل با شیوه های تجارت ممکن است ریسک زیادی برای شرکت ها و سازمان ها در پی داشته باشد. یکی از روش های مطمئن برای بهره مندی از فواید تجارت بین المللی، استفاده از شرکت های خدمات بازرگانی است. شرکت های خدمات بازرگانی تاسیس شده اند تا با کمک آنها بازرگانان بتوانند کالای مورد نظر خود را صادر یا به داخل کشور وارد نماید.

 

مزایای همکاری با شرکت های خدمات بازرگانی و خدماتی که این شرکت ها به شما ارایه می کنند عبارتند از:

 

 • کاهش زمان فرایندهای گمرکی و قانونی ترخیص کالا: بخش عمده ای از زمانی که بازرگان برای واردات یک کالا باید صرف کند، مسایل گمرکی است. بسیاری از بازرگانان ترجیح می دهند که نماینده ای برای انجام فرایندهای اداری استخدام کرده یا با کمک شرکت های خدمات بازرگانی، کالای مورد نظر خود را از گمرک ترخیص نمایند. انجام این کار موجب می شود تا با صرف زمان بسیار کمتری بازرگان بتواند کالای خود را ترخیص نماید.

 

 • تکمیل اظهارنامه های گمرکی : برای اینکه یک کالا از گمرک ترخیص شود ابتدا صاحب کالا باید کالای خود را به گمرک معرفی نماید و سپس مامورین گمرک در صورتی که مشکلی در کالای اظهار شده نداشته باشد و تعداد و ارزش کالا مطابق با اظهارنامه باشد مجوز ترخیص کالا را برای بازرگان صادر می کنند.تنظیم اظهارنامه گمرک باید توسط صاحب کالا، نماینده قانونی وی یا دلال گمرک انجام شود.مالک کالا می تواند شخصا این کار را انجام دهد اما اغلب بازرگانان ترجیح می دهند که برای صرفه جویی در وقت این کار را به شرکتهای خدمات بازرگانی محول نمایند 

 

 • محاسبه هزینه های حمل و نقل : انتخاب شیوه حمل و نقل و شرکت حمل و نقل کننده تاثیر زیادی بر قیمت تمام شده محصول دارد. شرکت های خدمات بازرگانی با توجه به گستردگی روابط تجاری خود ، امکان اعلام قیمت انواع روش های حمل و نقل دریایی، هوایی ، زمینی و ریلی را دارند و می توانند در انتخاب شیوه ای که کمترین هزینه را داشته باشد به بازرگان کمک کنند.

 

 • محاسبه هزینه های گمرکی: محصولات مختلف دارای تعرفه های متفاوت گمرکی نیز هستند . با راهنمایی یک شرکت خدمات بازرگانی می توانید از هزینه های گمرکی محصولات مورد نظر خود اطلاع پیدا کنید.

 

 • سورس یابی : سورس یابی به معنی تامین لوازم مورد نیاز بازرگان در داخل یا خارج از کشور است. در سورس یابی، بازرگان کالای مورد نظر خود را با جزییات به یک شرکت خدمات بازرگانی اعلام کرده و شرکت خدمات بازرگانی به جستجوی محصول مورد نظر در بازارهای داخلی و خارجی گشته و نتیجه را به بازرگان اعلام می نماید.

 

 • انتقال وجه به دیگر کشورها: با توجه به تحریم های صورت گرفته ، فرایند انتقال وجه برای خریدهای خارجی دچار مشکل شده است. شرکت های خدمات بازرگانی می توانند به راحتی مبلغ مورد نیاز شما را به فروشنده محصول در کشور چین یا دیگر کشورها واریز نموده و نقل و انتقال های مالی را برای بازرگانان آسان کنند.

 

 • اخد مجوزهای لازم برای ورود کالا به کشور: برخی از کالاها برای ورود به کشور علاوه بر مجوزهای قانونی باید مجوز سازمان های دیگری از قبیل وزارت بهداشت، فرهنگ و ارشاد، سازمان تنظیم مقررات رادیویی، سازمان استاندارد ایران، سازمان انرژی اتمی، راه و شهر سازی یا ... را داشته باشد. با توجه به پیچیدگی دریافت مجوزها، بهتر است قبل از واردات یا صادرات کالا با شرکت خدمات بازرگانی تاجر تماس گرفته و از مشاوره رایگان برای صادرات یا واردات محصولات خود استفاده نمایید.

 

 • پست بین المللی اکسپرس: گاهی ممکن است نیاز فوری و ضروری به یک قطعه یا محصول داشته باشید . برای این کار می توانید از پست سریع بین المللی استفاده کنید. در این روش کالای شما در کمترین زمان خریداری و برای شما ارسال خواهد شد.

 

شرکت خدمات بازرگانی تاجر از خوش نام ترین شرکت های ارائه دهنده انواع خدمات بازرگانی به تجار ایرانی است که توانسته طی مدت فعالیت خود با بسیاری از شرکت ها و بازرگانان خوش نام و مطرح ایرانی همکاری تجاری داشته باشد. استفاده از ظرفیت های روز حوزه ای آی تی باعث شده تا بازرگانان با سرعت و کیفیت بالاتری خدمات دریافت کنند و بتوانند به صورت لحظه ای بارهای خود را رهگیری نمایند.

ما در شرکت خدمات بازرگانی تاجر قادر به ارایه انواع خدمات بازرگانی از جمله موارد زیر به صاحبان کسب و کار وبازرگانان هستیم :

 • ترخیص کالا از گمرک
 • پست بین المللی اکسپرس
 • حمل و نقل دریایی
 • حمل و نقل هوایی
 • سورس یابی
 • واردات از چین
 • واردات از دبی
 • واردات از ترکیه و دیگر کشورها

ما برای ارتقا هر چه بیشتر خدمات خود به بازرگانان عزیر کشورمان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

 

برای رضایت و پشتیبانی  بیشتر از بازرگانان ، یک کارشناس مجرب مسئولیت ارائه خدمات مورد نیاز بازرگان را برعهده خواهد داشت، همچنین با ارایه مشاوره رایگان در خصوص مسایل مرتبط با ترخیص کالا بازرگانان می توانند از آخرین وضعیت تعرفه ها و قوانین گمرکی اطلاع پیدا کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه خدمات بازرگانی  با ما تماس بگیرید

 

02158261000