خدمات بازرگانی تاجر
واردات از چین با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان

واردات از چین با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان

واردات از چین با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان

واردات از چین با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان

 

کشور چین با بازسازی اقتصاد و سرمایه گذاری بر روی زیرساخت های تولیدی در کشور خود توانسته است طی مدت زمانی کمتر از 20 سال به دومین اقتصاد بزرگ دنیا تبدیل شود. در حال حاضر بیشتر منابع اولیه کارخانه ها و همچنین کالاهای مصرفی و تکنولوژی در کشور چین تولید می شود و رشد اقتصادی زیادی را برای این کشور فراهم آورده است. استفاده از نیروی کار ماهر و تکنولوژی پیشرفته موجب شده تا کالاهای تولید شده در کشور چین از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند. در حال حاضر واردات از چین یکی از به صرفه ترین روش های تجارت بین المللی برای اغلب بازرگانان می باشد.

ایران و چین از قرن ها قبل با یکدیگر مبادلات تجاری داشته اند و مسیر ابریشم که برای مبادله کالا بین ایران و چین استفاده می‌شد، نشان از سابقه طولانی تجارت بین این دو کشور دارد. در حال حاضر نیز کشور چین مهم ترین شریک تجاری ایران محسوب می شود و با امضای سند همکاری 25 ساله بین این دو کشور پیش بینی می شود که حجم مبادلات تجاری بین دو کشور افزایش داشته باشد. تنوع بسیار زیاد محصولات در چین همراه با هزینه های مناسب تولید در این کشور موجب شده تا بسیاری از تاجران ایرانی در زمینه واردات از چین به فعالیت بپردازند. به نحوی که  بسیاری از مواد اولیه مورد نیاز شرکت های داخلی از کشور چین تامین می شود و اغلب محصولات الکترونیکی موجود در کشور نیز ساخت کشور چین می باشد.

خدمات شرکت بازرگانی تاجر برای واردات از چین

 • سورس یابی: به معنی یافتن تولید کنندگان یا فروشندگان کالای مورد نظر در بازارهای خارج یا داخل کشور است. برای سورس یابی  محصول مورد نظر خود از کشور چین کافیست بازرگان مشخصات کالای مورد نظر خود را در اختیار شرکت خدمات بازرگانی تاجر قراردهند تا این شرکت با تکیه بر تجربه و توانایی های خود به جستجوی بهترین منابع در دسترس پرداخته و آن را در اختیار بازرگان قرار دهد.
 • مشاوره حقوقی و گمرکی و فنی برای واردات کالا از چین:  کشور ایران یکی از پیچیده ترین قوانین گمرکی را دارد و قوانین گمرکی هر روزه دستخوش تغییرات زیادی می شوند که ممکن است تاثیر بسیار مهمی بر واردات کالاها داشته باشد. در حال حاضر و با توجه به تغییرات به وجود آمده در خصوص تخصیص ارز، ممنوعیت ورود برخی از کالا و تغییرات قوانین گمرکی بهتر است قبل از ثبت سفارش خود از مشاوران شرکت بازرگانی تاجر راهنمایی بگیرید.
 • سفارش کالا و انجام فرایندهای خرید و پرداخت: به دلیل تحریم های شدید اعمال شده بر کشور ایران، اغلب افراد در انجام فرایندهای خرید و پرداخت های بین المللی دارای محدودیت های بسیاری هستند. شرکت خدمات بازرگانی تاجر این توانایی را دارد که صفر تا صد خدمات واردات از چین  را از سورس یابی تا خدمات پرداخت هزینه و حمل کالا به ایران به شما ارایه نماید.  
 • حمل دریایی یا هوایی محصول شما از چین  به ایران: در صورتی که محصول مورد نظر خود را خریداری کرده اید و به دنبال روشی برای ارسال آن به ایران هستید، شرکت  خدمات بازرگانی تاجر با توجه به شرکای متعدد در زمینه حمل و نقل بین المللی توانایی حمل محصولات شما از شهرهای مختلف چین به داخل کشور را به روش های حمل و نقل هوایی و حمل و نقل دریایی دارد.
 • ثبت سفارش در سامانه گمرک و طی کردن فرایندهای قانونی گمرکی: ما به پشتوانه سال ها تجربه و فعالیت در این صنعت می توانیم در کوتاه ترین فرصت سفارش شما را در سامانه گمرک ثبت و تمامی فرایندهای گمرکی برای واردات از چین برای شما را تسهیل نماییم.
 • ترخیص کالا از گمرک : ترخیص کالا از گمرک یکی ازطولانی ترین مراحل واردات کالا از چین است. وجود قوانین موازی و مبهم باعث شده تا اغلب بازرگانان ترجیح دهند که شرکت یا شخص دیگری فرایند ترخیص کالا از گمرک را برای آنها انجام دهد. ما در شرکت خدمات بازرگانی تاجر توانسته ایم به پشتوانه سال ها تجربه نیروهایمان، انجام فرایند ترخیص کالا از گمرک را در کمترین زمان برای بازرگانان انجام دهیم.

 

 

واردات از چین اغلب شامل چه کالاهایی است؟

 • قطعات صنعتی
 •  ماشین‌آلات 
 • لوازم جانبی اتومبیل 
 • کاغذ 
 • موبایل و کامپیوتر
 • مواد اولیه شیمیایی و معدنی 
 • قطعات ساختمانی
 •  لوازم خانگی 

 

عوامل موثر در قیمت حمل کالا و واردات از چین به ایران

 • نحوه ارسال بار به صورت دریایی یا هوایی: اولین و مهم ترین موضوع در قیمت حمل کالا از چین به ایران در نحوه انتقال کالا به صورت دریایی یا هوایی است. سریع ترین روش برای دریافت کالای مورد نظر خود استفاده از شیوه حمل و نقل هوایی است. در این شیوه نیز ارسال کارگو که برای محموله های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد تفاوت هزینه قابل توجهی نسبت به بار دریایی دارد. مقرون به صرفه ترین شیوه استفاده از حمل و نقل دریایی است که با این شیوه می توان حجم بیشتری از محصولات را حمل کرد و هزینه بسیار کمتری نسبت به حمل و نقل هوایی دارد اما زمان بیشتری نیز برای رسیدن محموله مورد نیاز است.
 • تاثیر وزن و حجم بر هزینه ارسال : حجم و وزن مرسوله تاثیر مستقیمی بر هزینه ارسال کالا دارد. با افزایش وزن جرمی، قیمت تمام شده برای هر کیلو بار کاهش خواهد داشت همچنین علاوه بر وزن جرمی، وزن حجمی نیز بر در برخی مواقع بر قیمت حمل کالا تاثیر گذار خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان شرکت بازرگانی تاجر تماس بگیرید
 • تاثیر فاصله مسافت شهرهای مختلف چین تا انبار بر هزینه ارسال مرسوله: کشور چین یکی از کشورهای وسیع در قاره آسیا است و مساحت زیادی را در بر میگیرد. در صورتی که محموله شما در شهر شنزن چین قرار داشته باشد ما به صورت رایگان بار شما را پیکاپ خواهیم کرد.

 

روش های حمل کالا از چین به ایران

یکی از مشکلات تاجران ایرانی حمل و نقل بین المللی محصولاتشان به داخل کشور است. انتخاب بهترین شیوه حمل بار به داخل کشور تاثیر به سزایی در هزینه تمام شده محصولات دارد. متاسفانه به دلیل تحریم ها بسیاری از شرکت های حمل و نقل بین المللی همکاری خود را با کشور ایران قطع کرده اند.

حمل و نقل دریایی از چین به ایران

هر دو کشور ایران و چین به اقیانوس و دریاهای آزاد دسترسی دارند و به راحتی امکان حمل و نقل کالا از مسیر دریایی بین این دو کشور امکان پذیر است. در صورتی که تصمیم دارید واردات محصولات خود را از چین به ایران به روش حمل و نقل دریایی به انجام برسانید، باید توجه داشته باشید که از زمان حرکت کشتی تا زمان پهلو گرفتن کشتی حامل محموله مورد نظر شما بین 35 الی 40 روز به زمان نیاز دارید.

شرکت بازرگانی تاجر می تواند به روش های زیر بسته های مورد نظر شما را به بنادر جنوبی کشور حمل کرده و فرایندهای ترخیص کالا را نیز به انجام برساند. همچنین امکان ارسال بسته به محل مورد نظر شما نیز امکان پذیر است. عملا می توان گفت خدمات حمل و نقل بین المللی دریایی تاجر درب به درب می باشند. ما به دو صورت FCL و LCL می توانیم بار شما را به ایران ارسال کنیم.

 بارگیری کامل کانتینر (FCL):

20 فوت، با ظرفیت داخلی 33 متر مکعب است.

40 فوت، قادر به حمل 66 متر مکعب است.

 

 بارگیری کمتر از یک کانتینر (LCL):

این گزینه برای مقادیر کم هزینه تر است زیرا فقط یک قسمت از کانتینر برای حمل و نقل بین المللی دریایی کالاهای شما استفاده می‌شود. این راه حل به شما اجازه می‌دهد هزینه های حمل و نقل بین المللی خود را به طور قابل توجهی توجیه کنید. کالاهای شما در کنار کالاهای دیگر مشتریان بارگیری می‌شوند و شما فقط برای فضای مورد نیاز خود، هزینه خواهید پرداخت. LCL برای حجم بین 0 تا 15 متر توصیه می‌شود. با این حال، ممکن است بسته به بندر خروج متفاوت باشد.

برای همکاری در حوزه حمل ونقل بین المللی دریایی با شرکت تاجر حتما بایستی قبل از ارسال بار، ثبت سفارش خود را در سامانه گمرک انجام داده باشید.

 

 

حمل و نقل هوایی از چین به ایران

حمل و نقل هوایی اغلب برای محصولاتی که وزن و ابعاد کوچک تری دارند و یا برای بازرگان ضرورت دارد که بار زودتر به دستش برسد، مورد استفاده قرار می گیرد. این شیوه  یکی از امن ترین و سریع ترین شیوه های حمل کالا از چین به ایران است .

شرکت خدمات بازرگانی تاجر می تواند بارهای مورد نظر شما را از کشور چین با بهترین قیمت و کمترین زمان ممکن به داخل کشور حمل نماید. تاجر خدمات حمل و نقل بین المللی هوایی خود را به صورت درب به درب و در دو نوع کارگو یا اکسپرس به مشتری ارائه می دهد. در حال حاضر گمرک فرودگاه امام خمینی مقصد بسیاری از بارهای شرکت خدمات بازرگانی تاجر می باشد. کارشناسان ما در شرکت خدمات بازرگانی تاجر همیشه آماده خواهند بود تا به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن، هزینه نهایی حمل را بر اساس مشخصات ارائه شده؛ اعلام نمایند. همچنین مشتریان گرامی می‌توانند رهگیری آنلاین مرسولات خود را نیز از طریق سایت تاجر انجام دهند. برخی خدمات تاجر در حوزه حمل و نقل بین المللی هوایی عبارتند از:

 • امکان بارگیری کالا از درب کارخانه در تمام شهرهای کشور چین
 • رهگیری آنلاین مرسولات از لحظه تحویل بار به تاجر تا لحظه تحویل به مشتری
 • ارتباط پیوسته کارشناسان با مشتریان
 • هماهنگی سریع با فرستنده (سندر)
 • حمل بار بدون محدودیت وزنی
 • امکان ارسال بار از تهران به سراسر کشور

 

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02158261000