خدمات بازرگانی تاجر
پست سریع بین المللی با شرکت خدمات بازرگانی تاجر

پست سریع بین المللی با شرکت خدمات بازرگانی تاجر

پست سریع بین المللی با شرکت خدمات بازرگانی تاجر

پست سریع بین المللی یکی از مسائلی است که موجب دغدغه بازرگانان و تاجران در سراسر دنیاست و همیشه مساله ای مهم برای افراد استفاده کننده از این خدمت می باشد. امروزه پست سریع بین المللی یک صنعت محسوب می شود که به ارائه انواع خدمات پستی به صاحبان کسب و کارها و افراد عادی می پردازد. از معروف ترین این شرکت ها که در حوزه گسترده ای مشغول به فعالیت هستند و روزانه میلیون ها بسته را در سرتاسر دنیا جا به جا می کنند  می توان به شرکت FEDEX،DHL، UPS،TNT  و... اشاره نمود. در حال حاضر بسیاری از شرکت های فعال در این صنعت به دلیل تحریم های آمریکا همکاری خود را با ایران قطع و شعب خود را در کشورمان به حالت تعلیق درآورده اند و نمایندگی مستقیمی در داخل کشور ندارند. به همین دلیل بازرگانان و کسب و کارهایی که مایل به استفاده از خدمات مرتبط با پست بین المللی هستند باید از شرکت های ایرانی که در داخل کشور ایجاد شده اند برای ارسال و دریافت بسته های خود استفاده نمایند.

شرکت خدمات بازرگانی تاجر با همکاری چندین شرکت هوایی یکی از شرکت های ارائه دهنده پست سریع بین المللی در داخل کشور است. ما در شرکت بازرگانی تاجر هر روزه در تلاش هستیم تا با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن بسته های تجاری و شخصی شما را از نقاط مختلف دنیا به دست مشتریان خود برسانیم. بخش پست سریع بین المللی شرکت تاجر با همکاری ده ها متخصص در این حوزه که سال ها تجربه فعالیت در صنعت حمل و نقل هوایی را دارند در تلاش است تا با جدیدترین شیوه ها و روش های ممکن و با کمک شرکای تجاری خود بتواند مطمئن ترین و بهترین خدمات مرتبط با پست سریع بین المللی را در داخل کشور ارائه نماید. با استفاده از خدمات شرکت بازرگانی تاجر شما می توانید مرسولات خود را در سراسر جهان از درب منزل ارسال و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. همچنین با استفاده از سرویس اینترنتی رهگیری مرسوله از آخرین وضعیت مرسوله خود مطلع شوید.

مرسولات شما پس از دریافت، به شیوه ی استاندارد بسته بندی شده و جهت تحویل به مقصد مورد نظر ارسال می شوند. قبل از ارسال بسته ها بهتر است از خدمات مشاوره ای شرکت بازرگانی تاجر برای اطلاع از محدودیت ها و قوانین مربوط به پست بین المللی آگاه شوید تا در مراحل بعدی فرایند تحویل کالا بدون مشکل انجام شود. ما به واسطه بهره مندی از تجربه ی زیاد در حوزه پست بین المللی و شرکای تجاری خود امکان ارسال اوراق و اسناد و محموله های مورد نظر مشتریان را به تمامی کشورها داریم .

 

مزایای پست بین المللی شرکت بازرگانی تاجر

 • کاهش هزینه های ارسال

ما با توجه به حجم فعالیت های تجاری و ارسال مرسوله ها به صورت انبوه، توانسته ایم هزینه های حمل و نقل و ارسال بسته ها را به صورت چشمگیری کاهش دهیم .

 • پشتیبانی سریع

تیم بازرگانی تاجر در بخش پست سریع بین المللی با همراهی تیم چابک پشتیبانی شرکت، پیگیری امور مربوط به مشتریان را انجام می دهد و هر روز تمام تلاش خود را برای بهتر کردن این فرایند انجام خواهد داد.

 • تسلط کامل به روش های ترخیص کالا و قوانین گمرکی

 ترخیص کالا در ایران یکی از مواردی است که نیاز به سال ها تجربه دارد. با توجه به اینکه قوانین گمرکی کشور همیشه در حال به روزرسانی است بهتر است قبل از اینکه مرسوله خود را به ایران ارسال نمایید از خدمات مشاوره ای خدمات بازرگانی تاجر بهره‌مند شوید تا از ضررهای آتی و دپو شدن محصولات خود در انبارهای گمرک جلوگیری نمایید.

 • انجام کلیه تشریفات گمرکی

شرکت خدمات بازرگانی تاجر تمامی فرایندهای گمرکی مرسوله شما را برعهده خواهد گرفت. ما با همکاری ده ها متخصص در حوزه گمرک، بهترین روش های ترخیص کالا را برای شما در نظر خواهیم گرفت تا علاوه بر کاهش هزینه ها با سرعت بیشتری مرسوله خود را دریافت نمایید.

 

چه کالاهایی را می توان از طریق پست سریع بین المللی دریافت نمود؟

پست  سریع بین المللی با توجه به اینکه توسط ناوگان هوایی به کشور ارسال می شود دارای محدودیت هایی است. این محدودیت ها شامل کالاهای تجاری با ابعاد بزرگ و سنگین می باشد. برای دریافت این مرسوله ها بهتر است از هواپیماهای باری یا حمل و نقل دریایی استفاده شود. کالاهایی که ماهیت غیر تجاری دارند، کالاهایی که ماهیت پستی دارند و یا برای تولید استفاده می شوند می توانند در صورت دارا بودن شرایط از طریق پست سریع بین المللی وارد کشور شوند.

 

 

 • کالاهای ممنوعه که امکان ارسال با پست سریع بین المللی را ندارند چه چیزهایی هستند؟
 • کشورهای مختلف دارای قوانین مختلفی در زمینه ارسال یا دریافت کالاهای ارسال شده با پست بین المللی اکسپرس هستند که قبل از سفارش محصول بهتر است ابتدا این موارد را در نظر بگیرید
 • ارسال انواع تجهیزات نظامی و مواد منفجره در اغلب کشورها ممنوع است و امکان ارسال این مرسوله ها با پست هوایی اکسپرس وجود ندارد
 • ارسال یا دریافت هرگونه مواد مخدر ممنوع است.
 • هواپیماهای ایرانی امکان قبول محموله هایی که دارای میدان مغناطیسی هستند را ندارند. برای ارسال این بسته ها باید از هواپیمایی کشورهایی از جمله امارات یا قطر استفاده شود.
 • ارسال یا دریافت انواع داروها دارای محدودیت است.
 • پودرهای شیمیایی دارای قوانین خاص برای ارسال با پست بین المللی هستند و همیشه امکان ارسال این دسته از کالاها وجود ندارد.
 • ارسال و دریافت مایعات دارای محدودیت در ارسال است.

 

 

تلاش ما همواره بر این بوده تا با کمترین هزینه و در کمترین زمان کالای مورد نظر بازرگانان را طی فرایندهای قانونی به کشور وارد نماییم. خدمات بازرگانی شرکت تاجر به شرح زیر می باشد:

 • انجام کلیه فرایندهای گمرکی در حوزه ترخیص کالا
 • پست سریع بین المللی و واردات کالای بازرگانان
 • مشاوره های لازم برای انجام فرایندهای فنی و اداری در امر واردات و صادرات
 • اخذ مجوزهای لازم برای واردات و ترخیص کالا

 

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02188383579