خدمات بازرگانی تاجر
پست سریع بین المللی با شرکت خدمات بازرگانی تاجر

پست سریع بین المللی با شرکت خدمات بازرگانی تاجر

پست سریع بین المللی با شرکت خدمات بازرگانی تاجر

پست سریع بین المللی با شرکت خدمات بازرگانی تاجر

امروزه با گسترش تجارت جهانی بسیاری از افراد به صورت مستقیم یا غیرمستقیم از خدمات پست بین المللی استفاده می کنند. درهم تنیدگی تجارت جهانی بین کشورها موجب شده تا پست بین المللی از جمله فعالیت های ضروری و حیاتی در صنعت تجارت بین المللی محسوب شود به همین دلیل کسب و کارهای زیادی در این زمینه شکل گرفته اند که می توانند تمامی فعالیت های بازرگانان را از زمان سورس یابی تا تحویل کالا به خریدار انجام دهند و بعضا از ظرفیت پست بین المللی برای جابه جایی برخی مرسولات یا داکیومنت ها استفاده نمایند.

شرکت خدمات بازرگانی تاجر با ارائه انواع خدمات حمل و نقل بین المللی (اکسپرس و کارگو)، با ارائه سرویس مطمئن و تضمین شده با قیمتی بسیار مناسب آماده همکاری با سازمان ها و بازرگانان کشور است. مرسولات مورد نظر شما در کمترین زمان و با قیمت مناسب در محل مورد نظر دریافت و به مقصد مورد نظر تحویل داده می شوند. ما با بهره گیری از سیستم رهگیری آنلاین این امکان را در اختیار شما قرار داده ایم که در هر لحظه، امکان ردیابی مرسوله خود را داشته باشید. همچنین بسیاری از افراد جهت ارسال مرسولات پستی خود از خدمات تاجر استفاده می نمایند.

شرکت خدمات بازرگانی تاجر از خوش نام ترین شرکت های ارائه دهنده انواع خدمات بازرگانی به تجار ایرانی است که توانسته طی مدت فعالیت خود با بسیاری از شرکت ها و بازرگانان خوش نام و مطرح ایرانی همکاری تجاری داشته باشد. ما در شرکت خدمات بازرگانی تاجر قادر به ارایه خدمات پست بین المللی به کسب و کارهای داخلی هستیم.

پست بین المللی چه چیزهایی را ارایه می دهد؟        

 1. ارسال نامه ها و پاکت های بزرگ و کوچک از جمله مدارک و اسناد معتبر
 2. ارسال بسته ها و بارهای تجاری با ابعاد و سایزهای سنگین صنعتی و تجاری
 3. بسته بندی کالا در مبداء و مقصد
 4. بیمه کردن کالاهای خطرناک و با ارزش
 5. سرویس Door to Door  ( درب به درب )
 6. انبارداری مدرن در مبداء و مقصد
 7. تحویل به لیست مقصد بین المللی
 8. ردیابی آنلاین (Tracking ) بسته ارسالی تا زمانی که کالا به مقصد مورد نظر تحویل داده شود

 

کالاهایی که حمل و نقل آنها با پست بین المللی اکسپرس ممنوع شده است عبارتند از :

 • ادوات و تجهیزات نظامی
 • انواع مواد مخدر
 • انواع داروها
 • روزنامه ، ویدیو و مجله های غیر اخلاقی خارج از عرف
 • مواد منفجره و قابل اشتعال
 • گرانول
 • انواع مگنت ها
 • انواع پودر
 • حیوانات زنده
 • انواع مایعات

 

 

مزایای همکاری با شرکت خدمات بازرگانی تاجر:

:

 • پست بین المللی اکسپرس با هزینه مقرون به صرفه: لازم است که برخی از مدارک، اسناد یا یک محصول را در کمترین زمان دریافت کنید و انجام این کار برای شما ضروری است. برای این کار بخش عملیات شرکت تاجر می تواند با کمترین قیمت و به صورت تضمین شده مرسوله مورد نظر شما را در کمترین زمان به دست شما برساند.

 

 • کاهش زمان فرایندهای گمرکی و قانونی ترخیص کالا: بسیاری از کالاها هنگام ورود به کشور مشمول عوارض گمرکی می شوند و باید برای ورود آنها به داخل کشور هزینه های گمرک را پرداخت نمایید. بخش عمده ای از زمانی که بازرگان برای واردات یک کالا باید صرف کند، مربوط به  مسایل گمرکی و قانونی  است. بسیاری از بازرگانان ترجیح می دهند که نماینده ای برای انجام فرایندهای اداری استخدام کرده یا با کمک شرکت های خدمات بازرگانی، کالای مورد نظر خود را از گمرک ترخیص نمایند. انجام این کار موجب می شود تا با صرف زمان بسیار کمتری بازرگان بتواند کالای خود را ترخیص نماید. ما در شرکت تاجر می توانیم تمامی کالاهای مجاز مورد نظر شما را در کمترین زمان از گمرک ترخیص نماییم. همچینین اگر مرسوله شما ماهیت غیرتجاری و پستی داشته باشد می توانیم با ترخیص بر روی ریل هزینه تمام شده شما را بسیار کاهش دهیم. 
 • سورس یابی : سورس یابی به معنی تامین لوازم مورد نیاز صاحب کسب و کار در داخل یا خارج از کشور است. در سورس یابی، بازرگان یا تولید کننده اطلاعات کالای مورد نظر خود را با جزییات به یک شرکت خدمات بازرگانی اعلام کرده و شرکت خدمات بازرگانی به جستجوی محصول مورد نظر در بازارهای داخلی و خارجی گشته و نتیجه را به بازرگان اعلام می نماید.
 • انتقال وجه به دیگر کشورها: با توجه به تحریم های صورت گرفته ، فرایند انتقال وجه برای خریدهای خارجی دچار مشکل شده است. شرکت بازرگانی تاجر می تواند مبلغ مورد نظر شما را از طریق صرافی های معتبر و رسمی به حساب مورد نظر شما در کشور چین یا دیگر کشورها واریز نماید.
 • انبارداری در شنزن چین: شرکت تاجر با دارا بودن انبار در شهر شنزن چین می تواند بارها و مرسوله های پستی شما را در انبار خود نگهداری کرده و در صورت لزوم بسته بندی مجدد نماید. انبارداری مدرن جزئی از چرخه خدمات حمل و نقل بین المللی تاجر به حساب می‌آید.
 • خدمات تاجر در حوزه انبارداری به شرح ذیل می‌باشد:

امکان انبارداری مدرن برای نگهداری کالاهای صادراتی و وارداتی تجار در چین و ایران

نظارت، بارگیری و حمل توسط پرسنل آموزش دیده در انبارهای مذکور

حفاظت فیزیکی و امنیتی انبار در تمامی ساعات شبانه روز

دارای سیستم اعلام و اطفاء حریق در انبارهای شرکت

مانیتورینگ فضاهای داخلی و خارجی و انبارداری مدرن بصورت 24 ساعته